Аксес Консултанси
Складов оператор
Костинброд
От 500 до 1000 лв.

Костинброд длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Аксес консултанси" помага на работодателите в цяла Европа да намерят подходящия персонал за техните нужди, както и на търсещите работа на стария континент да намерят точното място за своята бъдеща кариера.
Регистрационен номер на Агенцията по заетостта в България 2566 и 2567/2018 г.
Поради увеличение на складовия си капацитет в България, мултинационална компания търси да назначи

Складови работници.

Отговорности

Основните Ви задължения ще са:
- Сортиране, разделяне, подреждане на стоки
- Преопаковане на проблемни пакети
- Почистване на работното място
- Притежаващите сертификат за мотокарист, ще са анжажирани с товаренето и разтоварването на палети с готова продукция и суровини.
- Работа със сканиращо оборудване

Изисквания и необходими умения

- опит в подобна дейност е предимство
- физическа устойчивост и нагласа за извършване на повтарящи се действия
- сръчност
- удостоверение за управление на мотокар

Ние Ви предлагаме

Вие ще работите в престижна компания, за която хората са най-ценният капитал .
Изпратете автобиография с актуална снимка и ще се свържем с одобрените по документи кандидати.