Juan Luis Ferrer Martinez
Медицински сестри за Берлин
Берлин, Германия
От 4000 до 5000 лв.

Берлин, Германия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

Нашата фирма се ангажира да търси кандидати, които се интересуват от работа в Германия и Обединеното кралство. Имаме сътрудничество с големи немски компании (Строителство-Здраве-Хотелиерство). Нашата цел е да изберем подходящите хора за позициите, които предлагаме на нашата страница.

Отговорности

Важна група от домове за възрастни в Германия търси спешно 10 медицински сестри, които да работят в техните домове за грижи за възрастни в Берлин и Бранденбург.

Изисквания и необходими умения

Заявленията ще бъдат приемани само от регистрирани медицински сестри с добро ниво (B1) на немски език и с шофьорска книжка.

Ние Ви предлагаме

Докато се получава хомологацията на медицинската степен, заплатата е € 2.000 бруто / месец + добавки. След хомологацията заплатата е € 3.000 бруто / месец + добавки.
Фирмата предлага кола на разположение на служителя, която може да се използва и за лични цели.
Компанията помага при процеса на одобрение и предлага временно жилище на ниска цена.