Juan Luis Ferrer Martinez
Началник на бар
Мюнхен, Германия
От 3000 до 4000 лв.

Мюнхен, Германия длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Нашата фирма се ангажира да търси кандидати, които се интересуват от работа в Германия и Обединеното кралство. Имаме сътрудничество с големи немски компании (Строителство-Здраве-Хотелиерство). Нашата цел е да изберем подходящите хора за позициите, които предлагаме на нашата страница.

Отговорности

Важен хотел ***, разположен в Мюнхен (Бавария, Германия), търси спешно началник на бар (Barmanager).
Заинтересованото лице трябва да има доказан опит, управлявайки Бар и добро владеене на немски и английски език от B2, както устно, така и писмено.
Заплатата ще бъде договорена с всеки кандидат поотделно, въз основа на уменията и опита му.
Хотелът предлага настаняване на ниски цени за първите 4 седмици на заетост и помага да се намери окончателно настаняване.

Изисквания и необходими умения

- немски език В2
- опит като барман