СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД
Директор Логистика
София
От 4000 до 5000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

За наш клиент, компания, лидер в областта на дистрибуцията и логистиката на индустриални продукти търсим"Директор логистика".

Лиценз № 2221 валиден от 16.02.2017

Отговорности

Отговаря за управлението на логистичните и транспортни процеси, ефективното управление на складовите запаси;
Отговаря за развитието на логистиката (IT система, WMS, нови договори с клиенти и доставчици) и ефективността на разходите;
Разработва и проследява изпълнението на процедури, правила, планове и графици по движението на стоките;
Изготвя годишен бюджет за отдел логистика, финансови и управленски справки и отчети,
Анализира и оптимизира разходите и процесите;
Определя потребностите от персонал и оптимизира работните процеси;
Ръководи екипа от специалисти по логистика, транспорт, складово стопанство.

Изисквания и необходими умения

Висше образование- магистър, предимство e в сферата на логистиката;
Опит в областта на логистиката - мин. 5 години;
Опит на мениджърска позиция - минимум 3 години;
Стратегическа ориентация и умения да определя приоритети и планира действия;
Отличен писмен и говорим английски език;
Шофьорски книжка категория -В
Много добра компютърна грамотност - MS Office, Internet;
Работа с ERP системи и специализиран софтуер

Ние Ви предлагаме

Отлични възможности за професионална реализация като част от висшия мениджмънт на компанията. Отлично възнаграждение и социален пакет.