Машинни оператори
Шумен
От 500 до 1000 лв.

Шумен длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Изи Консулт е най-голямата българска консултантска компания, специализираща в управлението и развитието на човешки ресурси и подбора на персонал. Ние сме още по-близо до вас, като имаме вече офис и в град Шумен.

Отговорности

За наш уважаван клиент - производствена компания в град Шумен

Наемаме: МАШИННИ ОПЕРАТОРИ

За допълнителна информация: 0882112877 / 0886109500.

Описание на длъжността:
- Участва в процеса на производството;
- Подготвя работното място и настройва машината според вида на изделието;
- Контролира правилната експлоатация на машините и съоръженията;
- Следи за качеството и количеството на произвежданата продукция.

Изисквания и необходими умения

Какво се изисква от Вас?
- Средно образование и основни технически познания за работа с машини;
- Опит на сходна позиция - сериозно предимство;
- Отговорност към работата, изпълнителност и дисциплинираност;
- Възможност за работа на три смени (ПЪРВА, ВТОРА И НОЩНА).

Ние Ви предлагаме

- Трудов договор с пълни здравни и пенсионни осигуровки;
- Много добро заплащане с бонусна система и допълнителни плащания за нощен труд;
- Ваучери за храна в размер на 60 лв.;
- Безплатен транспорт или покриване на транспортни разходи;
- Въвеждащо обучение и реални възможности за развитие при добри резултати.

Моля, изпратете автобиографията си като натиснете бутона "Кандидатствай за тази позиция" или се обадете на 0882112877 / 0886109500.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 190/ 02.03.2017 г. за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа, валидно до 02.03.2022 г.