Апойнт Партнърс
между 5 и 10 служителя Кандидатстване
Експерт Телекомуникации и Информационни Технологии
София

София длъжност на пълно работно време

A-point Partners е консултантска фирма, специализирана в подбор, обучение и развитие на персонал и управление на проекти в областта на човешките ресурси. Компанията комбинира ефективността на класическия подход, гъвкави практики и директния контакт при подбор, обучение и управлението на проекти в областта на човешките ресурси.

A-point Partners е с лиценз № 2493 валиден от 29.03.2018

Отговорности

Диагностика и анализ на технологичи задания и изготвяне на технически решения;
Участва в развитието и внедряването на нови и подобряване на съществуващи системи;

Изисквания и необходими умения

Висше техническо образование - степен Магистър в сферата на Телекомуникации или Информационни Технологии
Професионален опит минимум 3г.
Познания и опит в процеси на планиране, изграждане, управление и експлоатация на:
- Съвременни комуникиционни мрежи за пренос на данни;
- Системна архитектура, елементи и интерфейси;
- Системи на защита, услуги и управление;
- Комуникационни протоколи (HTTP/HTTPS, REST API, MQTT, JMS, Web Services, WSDL, NTCIP, DATEX II, XML, JSON, SQL (specific datasets/views), Proprietor protocols);
- Радиочестотен спектър и разпространение на електромагнитните вълни;
- IP based networks и инфраструктура;
- Облачни технологии.
Много добри компютърни умения Windows, MS Office, ERP system, AutoCAD, работа със специализиран софтуер.
Добро ниво на ползване на английски език /писмено и говоримо/;
Комуникативност и умения за работа в екип;
Проактивност и аналитичност;
Работа в динамична среда и способност за работа под напрежение;
Способност за бързо усвояване на знания и иновативно мислене
Активен шофьорска категория В.

Ние Ви предлагаме

Развитие
Динамика и реализация
Сигурна работна среда