Електротехник
София

София длъжност на пълно работно време

Отговорности

- Установяване на проблеми и предприемане на действия за тяхното рационално решение;
- Предоставяне на техническа помощ и решения на електрически или инженерни проблеми;
- Извършване на ел. присъединяване на съоръжения, окабеляване на ел. табла по съответна проектна документация;
- Правилното изпълнение на възложените проекти съобразно електрическите изисквания на проектните решения;
- Поддържане на електрически системи за управление и / или компоненти на изискваните спецификации.

Изисквания и необходими умения

- Средно специално (професионално) или висше техническо образование
- Опит при ремонт на помпи, миксери, ел. задвижвания и всяка друга ел. техника;
- Умения за разчитане на зададената техническа документация;
- Познаване устройството, проверката и настройката на хидравличните и пневматичните изпитателни механизми и системи за дистанционно управление ще се счита за предимство;
- Познаване устройството и действието на отделните елементи на пневматичните измервателни прибори – преобразуватели, функционални блокове и изпълнителни механизми;
- Познания на MS Office, Internet;
- Английски език е предимство;
- Добра организираност и системност на работа;
- Удостоверение за четвърта квалификационна група по ПБЗРЕ до 1 кV;
- Шофьорска книжка; възможност за командировки;
- Желание за обучение.

Ние Ви предлагаме

- Възможност за професионално и личностно развитие;
- Работа на пълен работен ден;
- Отлични условия на труд и заплащане.