Инженер автоматизация
София

София длъжност на пълно работно време

Отговорности

- Програмиране на системи за автоматизация;
- Пуск в експлоатация на системи за измерване и контрол, машини и съоръжения;
- Сервизно обслужване след предаването на проектите;
- Програмиране на индустриални PLC, HMI;
- Създаване на приложения за визуализация и SCADA системи;
- Изготвяне на проектна документация;
- Изготвяне на концепции и подготовка на технически оферти.

Изисквания и необходими умения

- Завършено техническо образование в сферата на автоматизацията, електроинженерството, информатиката или сравнимо образование;
- Опит в изготвянето на проекти за индустриална автоматизация – автоматизация на машини, системи или комплексни производствени съоръжения;
- Добри познания на хардуерни продукти за индустриалната автоматизация на (Siemens и Schneider се считат за предимство);
- Добри познания на софтуери за индустриална автоматизация и визуализация (Siemens и Schneider се считат за предимство);
- Познания по мрежи и комуникационни протоколи (Ethernet, Modbus, ProfiBus, RS232);
- Опит в разчитане и изготвяне на техническа документация;
- Опит в пуск в експлоатация на индустриални съоръжения;
- Владеене на английски език - писмено и говоримо;
- Възможност за командировки;
- Шофьорски умения.

Ние Ви предлагаме

- Възможност за професионално и личностно развитие;
- Работа на пълен работен ден;
- Отлични условия на труд;
- Адекватно заплащане.