Асистент 24 ЕООД
Социален асистент /домашен помощник - Германия
други в чужбина, Германия

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време

Фирма Асистент 24 ЕООД, който е български работодател с лиценз за предоставяне на социални услуги за възрастни хора
номер 1194-04 от 27.11.2015. Фирмата предлага свободни места за работа в Германия като домашни помощници и социални асистенти на възрастни хора.

Отговорности

Фирма Асистент 24 ЕООД предлага свободни места за работа в Германия като домашни помощници и социални асистенти на възрастни хора.

Вашите задължения
- Полагане на грижи за възрастен, ако е необходимо помощ при хранене, поддържане на лична хигиена
- Поддържане на хигиена в жилището, приготвяне на храна, пазаруване, пране, гладене и др.
- Придружаване до болнично заведение при необходимост
- Компания в свободното време, придружаване при разходка

При интерес от Ваша страна изпратете актуална автобиография на следния сайт http://www.rabota-de.com/, позвънете на 02444 64 45,0896 500 280, 0899 467 666 или 0887 151 519

Изисквания и необходими умения

Вие сте
- Минимум средно разговорно ниво на владеене на Немски език
- Търпение, адаптивност и желание за работа с възрастни хора
- Опит в обгрижването на възрастни хора се счита за предимство

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме
- Безсрочен трудов договор
- Атрактивно месечно заплащане (от 1850 до 2500 лв)
- Социално и пенсионно осигуряване върху реалната заплата
- Платен годишен отпуск
- Безплатно настаняване и храна
- Покриване на двупосочни пътни разходи София –Германия
- Легален престой в Германия с формуляр А1
- Допълнителна застраховка помощ при пътуване