ЗМ Лабс
Продавач-консултант/барман в заведение за здравословни храни
гр. София
full-time
Between 500 and 1000 bgn

гр. София full-time Between 500 and 1000 bgn

About us

Нашето уютно заведение за здравословни и фитнес закуски/храни и напитки в кв. Лозенец има нужда от още един ентусиаст, за работа като продавач-консултант.

Ти търсиш нова, разнообразна и динамична работа за новата година, на трудов договор и пълен работен ден. С добро работно време и щедро възнаграждение. Както и уютна работна среда. По възможност да те среща с позитивни хора.

Responsibilities

Е, ние отговаряме на изискванията ти, а ти отговаряш ли на нашите? Те са:

отговорност и лоялност към работодателя
вежливлост и общителност, грижа към клиента
прецизност при работа с пари и документи
интерес към здравословното хранене и/или физическата активност
работа с касов апарат и парична наличност, водене на касова книга

Requirements and necessary skills

Основните ти задължения включват:
Спазване на Правилника за вътрешния трудов ред
Приготвяне на кафени напитки, фрешове, принцеси и други храни и напитки.
Съдействие на клиентите при избора на продукт, съобразено с техните изисквания и вкус.
Поддръжка на работното си място в подходящ за работа с клиенти търговски вид.

We offer

Работа на пълен работен ден, трудов договор и добро работно време.
Нетна заплата от 800 до 900лв.
Ако нашето предложение е предизвикало интереса ти, моля изпрати своята автобиография.
Ще се свържем с всички кандидати, одобрени по документи.