Продавач-консултант
Център

Център длъжност на пълно работно време

Фирма "Сожебит" ООД е утвърдена на Българския пазар като търговец на високачествена дамска конфекция.

Отговорности

* Отговорно и сериозно отношение към работата;
* Приветливо и учтиво посрещане на клиентите в търговския обект;
* Стриктно изпълняване на политиките и процедурите на компанията;
* Преследване на поставените финансовите цели

Изисквания и необходими умения

Изисквания към кандидатите:
* Умения за продажби и работа в екип;
* Перфектни комуникативни умения и организираност;
* Приветлив външен вид;
* Опит в търговията с дамска конфекция е предимство

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:
* Мотивиране с атрактивни месечни бонуси при постигнати добри финансови резултати;
* Възможност за професионално развитие;
* Трудов договор според българското законодателство;
* Приятна работна атмосфера, магазини разположени в центъра на София и екип от професионалисти;