Аксес Консултанси
Продуктов координатор за шивашката промишленост
Русе

Русе длъжност на пълно работно време

В Аксес консултанси помагаме на работодателите в цяла Европа да намерят подходящия персонал за техните нужди. Също така помагаме на търсещите работа да напреднат в кариерата си с най-добрите решения за това.
За водеща компания в текстилния бранш със седалище в Русе търсим опитен и амбициозен
Продуктов координатор
с отличен английски език и познаване на западноевропейските модни стандарти.

Регистрационен номер на Агенцията по заетостта в България 2566 и 2567/2018 г.

Отговорности

- Ще координирате дейностите, свързани с изпълнението на поръчки чрез непрекъсната комуникация с подизпълнители и клиенти;
- ще проследявате целия производствен процес

Изисквания и необходими умения

- Опит и знания в областта на модната индустрия и западноевропейските стандарти в областта
- Отличен английски език
- Отлични умения за бизнес разговори и кореспонденция
- Отлични комуникативни умения
- Способност за съобразяване с крайни срокове.

Ние Ви предлагаме

- Стандартно работно време
- Работа в професионална и интернационална среда
- Много добро възнаграждение

Ако това е желаната бъдеща работа за Вас, ще се радваме да разгледаме кандидатурата Ви.
Изпратете актуална автобиография и ще се свържем с одобрените по документи кандидати.