Проксимус Клима ООД
ОВК инженер-проектант с немски език
София
full-time

София full-time

About us

Водеща фирма в сферата на климатизацията, отоплението и вентилацията

Responsibilities

Основни отговорности:
• CAD проектиране на системи за климатизация, отопление и вентиалция;
• селекция на съоръжения и работа със селекционен софтуер на производители за избор на тела за VRF/VRV системи;
• координация на проекта с проектанти и изпълнители;
• сътрудничество и работа в екип с останалите структурни единици на компанията и нейните партньори - доставчици и клиенти;

Requirements and necessary skills

Основни изисквания:
• подходящо техническо образование;
• владеене на специализиран софтуер AutoCAD;
• владеене на немски език на работно ниво (писмено и говоримо) с техническа насоченост;
• допълнително владеене на английски език ще се счита за предимство;
• прецизност и изобретателност, комуникационни умения, самоорганизираност, умение за приоритизиране на задачите, внимание към детайлите и желание за дългосрочна работа в екип;
• предишен опит в ОВК проектирането ще се счита за предимство;
• предишен опит в международна среда ще се счита за предимство;

We offer

• Работно място в престижен район на София (близо до Метростанция и Южен Парк)
• Трудов договор
• Добро възнаграждение с възможности за развитие и командировки в чужбина