Sutherland Global Services Bulgaria
над 300 служителя Кандидатстване
Специалист управление на клиентски запитвания с Немски или Италиански език
Бургас

Бургас длъжност на пълно работно време

Специалист управление на клиентски запитвания с НЕМСКИ или Италиански език
В момента разширяваме екипа си във Бургас и търсим следващите си страхотни колеги!
Знаеш немски език? Обичаш онлайн шопинга? Чатиш си постоянно с приятели? Искаш да се развиваш в международна компания със страхотни условия?

Ако отговори на горните въпроси с „Да“, ти си човекът за нас!

Това не е просто работа, а възможност за изграждане на кариера!

Отговорности

Да подобриш немския си език, чрез ежедневна комуникация с клиенти (телефон, чат и/или електронна поща)
Да се грижиш и помагаш на клиентите да разрешат своите казуси
Да се възползваш от обучение на международно ниво
Да работиш в постоянно нарастващ екип
Да работиш на гъвкаво работно време - 4/6/8 часа

Изисквания и необходими умения

Отлично владеене на немски или италиански език
Позитивно отношение и мотивация
Да комуникираш с хора ти доставя удоволствие
Предишен опит не ти е необходим, ние ще те научим на тънкостите при комуникацията с клиенти

Ние Ви предлагаме

Много добро заплащане
Атрактивна бонусна система
Възможност за сезонна заетост
Отличен допълнителен социален пакет (здравно осигуряване, животозастраховане, ваучери за храна, допълнителни средства за транспорт, карта за отстъпки в магазини, ресторанти и спортни центрове)
Участие в тиймбилдинги, събития и игри на компанията
Модерен офис с централна локация
Възможност за релокация между офисите ни в България