Easy Consult Ltd.
Технически сътрудник /търговски отдел/
Русе
full-time
Between 500 and 1000 bgn

Русе full-time Between 500 and 1000 bgn

Job Description

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна, Бургас и Шумен.

За наш клиент - утвърдена текстилна компания, търсим да назначим мотивиран и отговорен:

Teхнически сътрудник /търговски отдел/

Задължения:

- Ежедневно комуникира с търговските представители, като приема и обработва поръчки им;
- Работи с ERP система за обработка на поръчки и фактури;
- Проследява изпълнението на поръчките и координира всички възникнали въпроси със съответните отдели;
- Изготвя справки за наличности.

Изисквания:

- Отлично владеене на английски език - писмено и говоримо
- Компютърни умения за MS Office (Word, Excel), Internet, ERP система;
- Способност за работа в екип;
- Комуникативност, отговорност и организираност;
- Наблюдателност и експедитивност.

Компанията предлага:

- Дългосрочни и коректни трудови отношения;
- Работа в амбициозен и мотивиран екип;
- Конкурентно възнаграждение;
- Ваучери за храна;
- Стандартно работно време.

Ако тази позиция представлява интерес за Вас и Вашите умения и опит отговарят на нашите изисквания, моля изпратете своята автобиография като натиснете бутона "Кандидатствай за тази позиция

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Поради големия брой кандидатури, които получаваме, ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017.