Агро Био Семена ООД
Търговски представител – Екс-Ван
Sofia
full-time
Between 1000 and 1500 bgn

Sofia full-time Between 1000 and 1500 bgn

About us

Responsibilities

Основни задължения:
• Осъществява директни продажби, разнос и доставки на стоки (ядки, снакс, сладки, алкохол, батерии), издава необходимите документи;
• Изпълнява набелязаните обеми за продажба и поставените цели;
• Поддържа търговски отношения и присъствие на продуктите ни в магазините;
• Разширява клиентската мрежа и работи за поддържането на съществуващата такава; обслужва определени региони и вече изградени маршрути в София и региона, като ги разширява и надгражда.

Requirements and necessary skills

Изисквания:
• Образование -средно или висше;
• Опит в продажбите като Търговски представител се счита за предимство;
• Добри комуникативни умения, търговски усет, креативност, инициативност;
• Умение за работа в екип;
• Основни компютърни умения;
• Шофьорска книжка кат. В.

We offer

Ние предлагаме:
• постоянен трудов договор и социални осигуровки;
• мотивиращо възнаграждение - от 1000 до 1600 лв.; ежемесечен бонус въз основа на постигнати таргети;
• първоначален и последващ инструктаж;
• коректност в трудово - правните взаимоотношения, пълен работен ден от понеделник до петък, почивни дни: събота и неделя и националните празници;
• Служебен автомобил от и до работа, телефон и апарат, поети разходи по обслужването.
• Месторабота: гр. София, склад и база: с. Яна