Juan Luis Ferrer Martinez
Рецепционист
други в чужбина, Германия
От 3000 до 4000 лв.

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Нашата фирма се ангажира да търси кандидати, които се интересуват от работа в Германия и Обединеното кралство. Имаме сътрудничество с големи немски компании (Строителство-Здраве-Хотелиерство). Нашата цел е да изберем подходящите хора за позициите, които предлагаме на нашата страница.

Отговорности

4-звезден хотел, разположен в североизточната част на Германия, спешно търси 1 рецепционист.

Изисквания и необходими умения

Важно е да има добро познаване на немски език, минимално ниво B2 и английски език, както и доказан професионален опит в туристическия сектор.
Познаването на повече езици ще бъде оценено положително.

Ние Ви предлагаме

Условията на заплащането ще се договарят индивидуално.
Компанията осигурява временно настаняване, докато не бъде намерен окончателен дом.