Мениджъри продажби - антикорозионни бои и покрития
Варна
От 1000 до 1500 лв.

Варна длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

МТМ ЕООД предлага продукти и услуги в сферата на строителството и промишлеността.

МТМ ЕООД е основана през 1999 година в гр. Варна с основната задача да предлага иновативани решения и висококачествени продукти и услуги във връзка с ремонт, поддръжка и профилактика на индустриални мощности в леката и тежката промишленост, в жилищното и обществено строителство, както и в морското стопанство.

Отговорности

- Контакт с целеви клиенти;
- Oрганизиране на срещи и презентиране на предлаганите бои и покрития;
- Изготвяне на оферти и защитаване на офертата пред клиента;
- Пътувания в страната при нужда.

Изисквания и необходими умения

Изисквания към кандидата:
- Висше образование;
- Желателен е опит в продажбите на АКЗ;
- Добро владеене на английски език;
- Компютърна грамотност на ниво лесно боравене с офис пакет, интернет, e-mail, факс;
- Шофьорска книжка;
- Самостоятелност и инициативност, способност за работа в екип, комуникативност;
- Познания в областта на антикорозионните бои и покрития.

Ние Ви предлагаме

Фирмата предлага:
- Мотивиращо заплащане;
- Мобилен телефон;
- Служебен автомобил.

Ако смятате, че отговаряте на посочените изисквания и желаете да кандидатствате за длъжността, изпратете автобиография и актуална снимка. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.