SOLO Capital Ltd.
под 5 заети служителя Кандидатстване
Ел. монтьор
Стара Загора
От 1000 до 1500 лв.

Ел. монтьор

Стара Загора длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Фирма, специализирана в електромонтажнна дейност търси да назначи Ел. монтьор.

Отговорности

електромонтажна дейност

Изисквания и необходими умения

Задължителни изисквания:
- Завършено висше или средно специално образование - "Електротехника";
- Опит в ремонта и поддръжката на ел.техника минимум 1 година;
- Способност за разчитане и работа с техническа документация;
- Шофьорска книжка, активен шофьор;
- Опит в работа с техническа документация;
- Готовност за командировки;
- Познаване на стандартите за безопостност ;

Ние Ви предлагаме

Работодателят предлага:
- Много добро възнагрежнетие и месични бонуси обвързани с резултата;
- Работа в екип от професиналисти;
- Дългосрочни трудови отношения;
- Всички съвременни средства за да си вършите качествено работата;

Лиценз 2589, от 03.08.2018г.