Кроношпан България ЕООД
над 300 служителя Кандидатстване
Проектант на мебели и обзавеждане АutoCad 2D/3D
Бургас

Бургас длъжност на пълно работно време

Отговорности

• Изготвяне на 3D и 2D производствени чертежи за разкрои на дървени панели
• Изготвяне на технически детайли и чертежи за интериорни решения и мебели
• Заснемане на съществуващи пространства и мебелни изделия
• Изготвяне на пълна техническа документация от производствени и монтажни чертежи и спецификации;
• Разрешаване на технически и конструктивни проблеми, възникнали преди и по време на работа
• Изготвяне на идейни проекти,технически схеми и чертежи за изпълнение
• Разработване на презентации на концепцията на проекта в съответствие с фирмената политика
• Изготвяне на количествени сметки и подробни спецификации по отношение на разработените проекти

Изисквания и необходими умения

• Средно или Висше техническо образование
• Отлично владеене на AutoCAD -3D, MS Office
• Експертиза в изготвянето на подробни технически чертежи на CAD
• Опит в проектирането, чертането и процесите по производството на мебели e предимство
• Познаване на дървесни материали и техническите им качества
• Умение за работа с крайни срокове
• Добро владеене на английски език
• Креативност, адаптивност

Ние Ви предлагаме

• Работа в млад екип от професионалисти с различни специалности
• Възможност за професионално развитие, подкрепено от световния лидер в производството на дървени панели
• Опит от първа ръка с най-новите тенденции и новости в бранша
• Достъп до съвременни технологии за изпълнение на проектите
• Динамично работно темпо