Клиент Х ООД
Одитор - анкетьор в търговски обекти
Варна
почасово

Варна почасово

Фирма Client X е една от първите тясно специализирани компании в България, предлагащи услугата "Таен клиент". Реализирали сме програми за едни от най-големите международни компании в областта на FMCG, козметиката, потребителската електроника, телекомуникационни компании, производители на автомобили, банки и др.

Отговорности

Компанията търси да назначи „Одитори/анкетьори на търговски обекти“. Като такъв, Вие ще трябва да посещавате различни обекти и да снимате и описвате напитките, които се предлагат в тях. Ние подаваме към Вас определените, търговски обекти, които трябва да бъдат посетени – кафенета, ресторанти, магазини за продажба на храни и напитки.

Изисквания и необходими умения

Изисквания към кандидата: Мотивация, дисциплинираност, наблюдателеност, лоялност, и силно развито чувство за отговорност. Идеалният кандидат трябва да бъде фокусиран върху проучването – да записва всеки детайл и важни моменти от посещенията си в обектите, съгласно дадените предварителни инструкции. Необходимо е да бъде спокоен и комуникативен.

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме: Граждански договор, коректно и атрактивно заплащане. Възможност за допълнителен доход.
Дългосрочно сътрудничество и перспектива за включване в други проекти на компанията.