Офис асистент за онлайн магазин, Велико Търново
Велико Търново

Велико Търново длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Офис сътрудник за онлайн магазин в гр. Велико Търново

Работим в сферата на електронната търговия вече повече от 7 години. Във връзка с развитието на дейността и разрастването на екипа ни търсим асистент за онлайн магазините на фирмата.

Предишен опит в сферата на електронната търговия НЕ е задължителен. Ние ще Ви предоставим пълно обучение за длъжността.

Местоработата е в офиса на фирмата в кв. Картала.

Основни задължения:
- приемане на входящи обаждания и потвърждаване на поръчки по телефона
- комуникация с клиенти чрез email и live chat.
- подготовка на транспортни документи за пратките в системите на куриерски фирми

Изисквания към кандидата:
- внимание към детайлите
- отговорно отношение към работната дейност
- организираност, прецизност и аналитично мислене
- бърза работа с компютър
- умение за комуникация с клиенти, водене на непринудени разговори и учтив изказ
- правоговор и правопис на български език

Предлагаме:
- приятна, динамична и спокойна офис работа без стрес в позитивен и приятелски екип
- трудов договор с редовно заплащане
- 8 часов работен ден от понеделник до петък.
- почивни събота, неделя и официални празници.
- коректно отношение
- цялостно обучение за заеманата длъжност
- възможност за ползване на отпуска през летните месеци

Позицията е дългосрочна.

Надяваме се, че нашето предложение Ви харесва и очакваме вашето CV.

Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.

Кандидатурата Ви ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност. Личните Ви данни, няма да бъдат предоставяни на трети лица.