Хубергруп България ЕООД
10 - 20 служителя Кандидатстване
Колорист
София
От 1000 до 1500 лв.

Колорист

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Ние сме една от водещите търговски фирми в търговията с мастила и продукти за полиграфията. Част сме от холдинга MHM Holding GmbH. За нуждите на нашата дейност търсим да назначим служител на длъжност Колорист за работа в нашата смесителна станция.

Отговорности

- Изработване на мастила по предварително зададена рецепта;
- Изготвяне на нови рецепти за мастила;
- Участва в организацията и внедряването на нови материали и технологии;
- Техническо обслужване на клиенти;

Изисквания и необходими умения

Изискванията са предимство, но не са задължителни!
- стаж в областта на полиграфията - предимство;
- познания за производствените процеси при офсетов печат;
- отлична компютърна грамотност;
- комуникативност, организираност, с отлични умения за работа в екип;
- висше образование, специалност "Технология на полиграфията" - предимство;
- английски език;
- шофьорска книжка / активен шофьор - предимство;

Ние Ви предлагаме

- адекватно заплащане и осигуровки;
- приятелска работна среда;
- допълнителни социални придобивки - допълнително здравно осигуряване, обяд;