Координатор Човешки Ресурси - IT проекти
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост.

За наш партьор търсим да назначим мотивиран кандидат за позиция Координатор Човешки Ресурси - IT проекти.

Отговорности

Какви са основните задължения?

- Активна комуникация с агенции за подбор на персонал и клиентите, за които отговаря;

- Обобщава проблеми, предложения, подобрения и други оперативни въпроси свързани с отворените позиции;

- Организира и координира работата в IT екипите, като осигурява изпълнението на заложените цели и дейности;

- Съдейства за правилното протичане на заложените дейности;

Изисквания и необходими умения

Какво очакваме от теб?

- Да имаш предишен опит като HR или Recruiter; опит с IT позиции ще се счита за предимство;

- Да притежаваш отлични комуникативни умения;и презентационни умения;

- Да говориш свободно английски език;

- Да си отговорна и динамична личност.

Ние Ви предлагаме

Какво ти предлагаме ние?

- Удобна локация и модерен офис;

- Отлично възнаграждение;

- Допълнително здравно осигуряване и мултиспорт карта;

- Безплатен курс по немски език;

- Стандартно работно време

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа, валидно до 30.08.2018г