Строителни работници
Велс, Австрия

Велс, Австрия длъжност на пълно работно време

Фирма HOGO CC е австрийски лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси

Отговорности

-Извършва строително-монтажни работи при груб строеж
-довършителни дейности на различни етапи на строителството, ремонт и реновиране на сгради и съоръжения, както и поддръжка на сградния фонд
-Изгражда конструктивни елементи на сгради и съоръжения като изпълнява кофражни, армировъчни, бетонови и зидарски работи

Изисквания и необходими умения

Изисквания към кандидатите :
- МИНИМАЛНИ ПОЗНАНИЯ ПО НЕМСКИ ЕЗИК
- ПРОФЕСИОНАЛНА КВАЛИФИКАЦИЯ
- ОПИТ ЗА ДАДЕНАТА ПОЗИЦИЯ
- ЛИЧЕН АВТОМОБИЛ

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага :
- ОСИГУРЕНА КВАРТИРА
- СТАРТОВА ЗАПЛАТА 1600 евро (нето)
- ТРУДОВ ДОГОВОР ПО АВСТРИЙСКОТО ЗАКОНОДАТЕЛСТВО
- 13 И 14 ЗАПЛАТИ
- ВЪЗМОЖНОСТ ЗА КАРИЕРНО РАЗВИТИЕ
- ДОБРА РАБОТНА СРЕДА
- ПРЕМИЯ ПРИ ДОБРИ ПОСТИГНАТИ ЗАПЛАТИ