Стругар
Стара Загора

Стругар

Стара Загора длъжност на пълно работно време

ТИМС-ТМ има над 25 години опит в проектирането и производството на машини за хранително-вкусовата промишленост. Освен наложените на пазара машини, предлагаме и нови технически решения, в зависимост от специфичните нужди на клиентите.

Отговорности

- Изработка на детайли по чертеж;
- Спазване изискванията на техническата документация и технологичните процеси;
- Работа с измервателни инструменти.

Изисквания и необходими умения

- Умения за работа на универсален струг
- Знания за ползване на техническа документация;
- Средно образование;
- Сръчност и желание за работа;
- Умения за работа в екип и добра комуникативност.

Ние Ви предлагаме

- Възможност за реализация и развитие на професионалните умения;
- Професионални обучения, водещи до кариерно развитие;
- Трудово възнаграждение (ще бъде обсъдено на интервю с одобрените кандидати);
- 5-дневна работна седмица - от понеделник до петък;
- Социално и здравно осигуряване, съгласно действащото в Република България законодателство.