Краси - Нур ЕООД
под 5 заети служителя Кандидатстване
Мотокарист
други в чужбина, Белгия
От 3000 до 4000 лв.

Мотокарист

други в чужбина, Белгия длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

JibJobs е агенция за подбор на персонал, притежаваща удостоверение за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа под № 172/12.10.2016г. Агенцията свързва европейския пазар с работници от целия свят. Сферата на предлаганите позиции са предимно в строителния, производствения и технологичния сектор.

Отговорности

Вие ще трябва да следите и поддържате техническото състояние на машината; превозвате дадения товар, след предварителна проверка на закрепяването и обезопасяването му преди повдигане; ще отговаряте за попълването на транспортни документи и ежедневното следене на наличностите в склада.

Изисквания и необходими умения

Подходящият кандидат трябва да притежава документ за правоспособност за управление на мотокар и да има опит на подобна позиция. Допълнителни изисквания:
• Умения за работа с компютър
• Готовност за работа на смени
• Ефективно да планирате времето си и да умеете да работите под напрежение
• Коректност и лоялност
• Работа в екип
• Способност да общувате на английски език, познания по холандски/немски език ще се счита за предимство.

Ние Ви предлагаме

• Добра работна атмосфера в бързо развиваща се компания
• Вътрешно обучение при постъпване на работа
• Колегиални отношения
• Отлично заплащане с допълнителни социални придобивки в съответствие с белгийските стандарти.