Диспечер
София
От 1000 до 1500 лв.

Диспечер

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Фирмата е готова и да обучава начинаещи специалисти готови да работят в динамичен и бързоразвиващ се бранш,
Ще се радваме да разгледаме кандидатурите на желаещите, които знаят какво означава "СПЕДИТОР" и какви са неговите функции при организацията на автомобилния транспорт.

Отговорности

• Осъществява търсене, следене и предаване на информация за местонахождение на товари/ стоки
• Направлява товарни автомобили и оптимизира дейността по доставки - планира маршрути посредством ZIP кодове, съобразява се с платени пътища, натоварени магистрали , часовете за работа и почивката на шофьорите, товаро-разтоварните операции; следи за доброто изпълнение на поетия товар.
• Ежедневно контактува с шофьори, брокери и други фирми по телефона; изготвя транспортни документи; води преговори за цени; проследява сключените вече транспортни договори и следи за тяхната навременна доставка и ефективност

Работата е само за кандидати, които имат възможност да работят в офиса ни в кв.Младост 4, София, в близост до метростанция "Бизнес парк". Не приемаме предложения за работа в която кандидата търси форма за организиране на работния труд, извън помещенията на работодателя - от вкъщи, надомна, дистанционна и т.н.

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.
Ще бъде направен контакт само с предварително одобрените кандидати.

Изисквания и необходими умения

• Средно образование, висше образование- с предимство
• аналитични, комуникативни умения, бързо писане на компютърна клавиатура;
• Отличен английски език - писмено и говоримо; Работата е само на английски език
• Oпит на подобна позиция, познаване на американската култура
• Ненормиран работен ден съобразен със северно-американското часово време

Ние Ви предлагаме

• Постоянен Трудов договор.
• Фирмено обучение;
• Редовно и/или гъвкаво заплащане;
• Бонуси за добре свършена работа.