Технолог
Стара Загора
От 1000 до 1500 лв.

Технолог

Стара Загора длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Алтея Органикс ООД е българска компания създадена 1999г., лидер в производството и търговията на био продукти за персонална грижа и козметика. Фирмата отглежда маслодайна роза и лавандула. Дестилира първокласно етерично розово масло и етерично лавандулово масло, както и флорални води, прилагайки оригинални традиционни рецепти. Създавам изключителна и лимитирана Розова био козметика, базирана на доказани във времето стар формули , отговарящи на специалните съвременни нужди за органична грижа за кожата.

Отговорности

- Разработване и внедряване на нови продукти и технологии;
- Усъвършенстване на съществуващи продукти и технологии;
- Следене на нормативните документи и законови разпоредби, касаещи разработването, внедряването и производството на козметични продукти;
- Следене на технологичните новости в областта на био козметиката;

Изисквания и необходими умения

- Завършено висше образование - специалност Технология на мазнините, етеричните масла, парфюмерията и козметиката;
- Работно ниво на владеене на английски език;
- Организираност;
- Креативност;
- Умения за работа в екип;

Ние Ви предлагаме

- Работа в млад екип, посветен на създаването и предлагането на високо качествени продукти;
- Отлично заплащане;
- Коректни трудовите отношения;
- Отлични условия на труд;
- Петдневна работна седмица/ 8-часов работен ден;