Голф Клуб EООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване
Продавач консултант
Софийска област, София

Софийска област, София длъжност на пълно работно време

Голф клуб "Св. София" търси млади и енергични хора за длъжността ПРОДАВАЧ КОНСУЛТАНТ.

Отговорности

• Посреща, консултира и обслужва членовете и клиентите на голф клуба в професионалния търговски обект (Pro Shop);
• Познава продуктите, следи за тяхната наличност, добър търговски вид и аранжировка;
• Познава и консултира клиентите за услугите, предлагани в клуба;
• Участва в организирането на голф турнири и други спортни мероприятия;
• Отговаря по телефон и имейл на запитвания на членове и клиенти на клуба;
• Работи с каса и приключва дневни отчети.

Изисквания и необходими умения

• Имате завършено средно образование и притежавате висока езикова култура;
• Умеете да работите в екип;
• Комуникативни сте, инициативни, позитивни, усмихнати и организирани;
• Имате чувство за отговорност;
• Владеете английски език;
• Притежавате добри компютърни умения;
• Опит в търговски обект ще се счита за предимство.

Ние Ви предлагаме

• Обучение според високите международни стандарти на клуба;
• Работа в млад екип и модерна среда;
• Уникална възможност да се запознаете с правилата и етикета на този елитен спорт, както и да придобиете основни игрови умения;
• Мотивиращо възнаграждение;
• Трудов договор, съобразно българското законодателство;
• Възможност за професионално развитие;
• Осигурен служебен транспорт;
• Служебно облекло;
• Гъвкаво работно време по график.

Ако тази позиция е подходяща за вас и отговаряте на изискванията, моля, изпратете CV с актуална снимка.
Вашата кандидатура ще бъде разгледана и пазена в строга конфиденциалност.

Благодарим на всички кандидати.
Само одобрените по документи ще бъдат поканени на интервю.