GHERMAN AND CO LTD EOOD
under 5 служителя Apply
Семеен терапевт
Pleven, Plovdiv, Sofia, Sofia Region, Varna
full-time
Between 1000 and 1500 bgn

Pleven, Plovdiv, Sofia, Sofia Region, Varna full-time Between 1000 and 1500 bgn

About us

Международен психологически проект “Psyhelp” обявява свободна позиция за длъжността психолог, психотерапевт.

Нашата мисия
Да помагаме на нашите сънародници от всяка точка на света
За 5 години от съществуването на проекта, успяхме да помогнем и подкрепим хора от различни страни
България, Молдавия, Русия, Румъния, Казахстан, Узбекистан, Украйна, САЩ, Канада, Франция, Китай, Великобритания, Дания, Норвегия, Холандия, Финландия, Германия, Австрия, Италия, Испания, Гърция, Македония, Кипър и др.
Продължаваме да се развиваме заедно с вас и да разширяваме нашата дейност, за да бъдем още по-полезни за всички, които се нуждаят от нас в трудни моменти!

Responsibilities

Задължения
• Провеждане на индивидуални консултации по скайп
• Работа с деца и семейства
• Семейно консултиране, вътрешни конфликти и др.

Requirements and necessary skills

Изисквания към кандидастващите
• Висше образование по психология
• Наличие на документи по специалността
• Наличие на сертификати за допълнителни специализации (желателно)
• Внимателно отношение към клиентите, доброжелателност, вежливост
• Добри комуникативни и емпатийни способности
• Умения за работа с ПК
• Гъвкавост и стресоустойчивост
• Отговорност и желание за развитие

We offer

Условия на работа
• Не е необходимо набиране на клиенти
• Работата е подходяща както като основен, така и като допълнителен доход
• Графикът на работа се договаря според възможностите на кандидатстващия
• Достойно заплащане
• Трудовото възнаграждение може да се получава ежеседмично или един път в месеца по желание на кандидастващия
• Работа в стабилно развиващ се международен проект
• Сплотен колектив
• Трудов договор