Сервирьори/ки
к.к. Камчия
От 500 до 1000 лв.

к.к. Камчия длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Ние се стремим всеки наш гост да получи индивидуално обслужване и да се почувства специален, което да остави трайна следа в неговата памет. За нас, нашите служители са ценни и част от нашето семейство, затова дружеството се стреми да осигури всички необходими условия както за професионално, така и за личностно развитие.

Отговорности

- Обслужва клиентите, съгласно установени стандарти.
- Сервира и отсервира
- Поддържа чистота в поверения район.
- Регистрира продажбите в специален софтуер.
- Работи с парични средства.

Изисквания и необходими умения

- Желание за работа в екип
- Вежливост и усмивка
- Добро настроение
- Предишен опит за позицията не е нужен

Ние Ви предлагаме

• Трудов договор с осигуряване върху реалното възнаграждение;
• Навременно заплащане;
• Въвеждащо обучение;
• Осигурен транспорт;
• Работно облекло;
• Изхранване по време на работните смени
• Работно време по изготвен и утвърден график;