ЯК ТРЕЙДИНГ ЕООД
Проектант алуминиева дограма и окачени фасади
София

София длъжност на пълно работно време

ЯК ТРЕЙДИНГ ЕООД е създадена през 2007 година от екип с дългогодишен опит в сферата на производството и монтажa на дограми, окачени фасади и разнообразни метални конструкции.

Поради постоянното въвеждане на нови и иновативни архитектурни решения и растящия интерес към сложни и ефективни строителни обекти, ние непрекъснато се стремим да предлагаме на своите клиенти актуални решения в зависимост от спецификата на проекта.

ЯК ТРЕЙДИНГ ЕООД разполага с два производствени цеха, оборудвани с високо- технологични машини, отговарящи на високи стандарти за качество, което е един от ключовите критерии за производство на качествен продукт и удовлетворени клиенти.

Отговорности

Описание на длъжността:

1. Проектира и конструира детайли, съгласно предлаганите от фирмата продукти и услуги, съобразявайки се с архитектурните проекти.
2. Изготвя оферти, количествени сметки, поръчки и осъществява тяхното проследяване.
3. Изготвя технически чертежи (монтажни планове,детайли);
4. Изготвя технически карти за производството;
5. Работи в тясно сътрудничество с вътрешни отдели и външни доставчици;
6. Изпълнява и други задачи, поставени от ръководството във връзка с възложената му работа.

Изисквания и необходими умения

Изисквания към кандидатите:

1. Tехнически познания и практически опит в работата с техническа документация;
2. Отлична компютърна грамотност- задължителен опит в работата с програма "Autocad";
3. Умения за писмена и устна комуникация на английски език;
4. Познания в калкулирането на инерционни моменти;

Образование със строителна специалност ще се счита за предимство.

Ние Ви предлагаме

Фирмата предлага атрактивно заплащане и възможност за кариерно развитие, спрямо постигнатите резултати.