Масажист/ка
к.к. Албена
От 500 до 1000 лв.

Масажист/ка

к.к. Албена длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Ние сме от години в бранша с традиции и държим на коректни, лоялни, амбицирани колеги.

Отговорности

Да могат да извършват класически масажни процедури в масажен кабинет, като умеят да обясняват нашите процедури на всеки клиент проявил желание, вписват в график, поддържат хигиена на работното си място.

Изисквания и необходими умения

Ако не сте мързеливи и хленчещи, че нямате работа елате в нашия екип, моля прочетете следващите редове:

Набираме сериозни масажисти за к.к. Албена сезон 2019 година.
Кандидатите от цяла България: желателно е да са здрави, коректни, лоялни, амбицирани, може и без опит /опита е желателно/, но да се справят поне говоримо с немски и/или английски и/или руски език.
Извършват се класически масажни процедури. Могат да са с курс или диплом за рехабилитация или кинезитерапия. Започваме месец Май и ще работим до средата на Октомври. Извършват се класически масажни процедури в масажен кабинет, който е в хотел. А хотелът ни е на плажа (на първа линия) в к.к. Албена.

Ние Ви предлагаме

На одобрените им се предлага да работят в нашият екип, както и Т.Д., заплата, обвързана с трудовата ви дейност.