Продавач-консултант
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

GOTO Ltd. се занимава с търговия на бижута. В портфолиото си брандът включва магазини в София, Велинград, Свети Влас и Испания. Компанията е представител на голям брой от световните марки бижута и аксесоари.

Отговорности

- Работа в изграден екип
- Желание за развитие и интерес към сферата на работа
- Коректност и лоялност
- Презентиране и продажба на бижута

Изисквания и необходими умения

- Организираност и комуникативност, умения за работа в екип, естетически усет;
- Компютърна грамотност
- Владеене на английски и втори чужд език е предимство;
- Завършено средно или висше образование.

Ние Ви предлагаме

- Възможност за реализация в компания, развиваща се със значителни темпове;
- Атрактивно възнаграждение;
- Стимулираща бонусна система;
- Приятна работна среда в сплотен и ориентиран към резултати екип;
- Възможност за разгръщане на личния потенциал;
- Професионално обучение, свързано със сферата на работа;
- Гъвкаво работно време;
- Фирмено облекло.