Апойнт Партнърс
между 5 и 10 служителя Кандидатстване
Тийм лидер Контакт център
Плевен

Плевен длъжност на пълно работно време

Гарантирана конфиденциалност на всички кандидатури по смисъла на ЗЗЛД. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

A-point Partners притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2493 от 29.03.2018г.

Отговорности

- Организира и управлява работния процес в поверения му отдел;
- Прилага разработените фирмени стратегии и процедури в областта на събирането на вземания и дава предложение за нови;
- Пряко участва в подбора и обучението на служителите;
- Извършва количествена и качествена оценка на работата на поверените му служители;
- Изготвя отчети, свързани с представянето на отдела.

Изисквания и необходими умения

- Висше образование;
- Опит на ръководна позиция във финансова сфера;
- Отлична компютърна грамотност (MS Office);
- Умения за водене на преговори;
- Умения за управление на екип и разрешаване на конфликти;
- Висока самодисциплина и умения за планиране;
- Аналитични умения;
- Активен шофьор, възможност за пътувания в страната.

Ние Ви предлагаме

- Трудов договор и мотивиращо възнаграждение;
- Бонусна схема, обвързана с постигнатите резултати;
- Отличен социален пакет;
- Комуникативно работно място;
- Интересна и динамична работа в приятна работна среда;
- Едномесечно обучение в централен офис – гр. София с поети всички разходи по престоя от компанията;
- Възможности за повишаване на квалификацията;
- Предизвикателна дейност, изискваща инициативност.