Human Capital Store
Оперативен Счетоводител
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Human Capital Store търси Оперативен Счетоводител, който да се присъедини към екипа на наш клиент – счетоводна къща. Компанията е специализирана в бизнес консултациите и е утвърден доставчик на счетоводни услуги за клиентите си в България от 11 години.

Изисквания към кандидата:

• Опит на същата или подобна длъжност;
• Познаване на данъчно-счетоводното законодателство;
• Английски език – ниво B1;
• Умения за паралелно изпълнение и следене на дейности за клиенти имащи бизнеси от различно естество;
• Самостоятелност при работата по възложени задачи.

Основни задължения на позицията:

• Обработка на първични счетоводни документи;
• Изготвяне на справки и счетоводни документи;
• Организиране на документооборота и съхранение на архива;
• Подпомага счетоводител с други административни задачи.

Компанията предлага:

• Коректни трудови отношения;
• Работно време от 09:00ч. до 17:30ч.
• В периоди на по-висока натовареност възможност за допълнителен труд, който се компенсира по реда на чл.136а от КТ;
• Приятна работна среда сред малък и сплотен екип;
• Увеличение на стартовото възнаграждение след изпитателния срок.

Можете да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.

Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер : 1783/ 30.09.2014.

Услугите към кандидатите са безплатни.

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставите, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.