Пластимо АД
Машинен оператор, производство на пластмасови изделия
Софийска област, София

Софийска област, София длъжност на пълно работно време

ПЛАСТИМО АД - гр.Самоков започва производствената си дейност от 1964г.
Основните технологични направления, в които фирмата непрекъснато се развива са:
• формуване на експандиран полистирен на блокове и плочи;
• формуване на експандиран полистирен (EPS) във вид на транспортни опаковки,детайли за автомобилната промишленост, тръби, уплътнители, подложки и чаши за еднократна употреба;
• производство на изделия и детайли от експандиран полипропиленm (EPP);

Отговорности

1. Контролира, ръководи и въздейства върху производствения процес до получаването на готов продукт, отговарящ на стандартизационните документи.
2. Спазва технологичната и трудовата дисциплина и отчита в работна карта производствените резултати.
3. Следи за безопасната работа на машините и съоръженията.

Изисквания и необходими умения

• Средно образование (техническото образование е предимство).
• Отговорност, прецизност, дисциплинираност;
• Готовност за работа на смени при петдневна работна седмица;

Ние Ви предлагаме

Фирмата предлага възнаграждение - по споразумение. Социални придобивки – ваучери за храна.
HRW 2019