ФТ ПРОЕКТ ЕООД
Продавач-консултант
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Търсим да назначим отговорна личност на длъжност:

Продавач-консултант в магазин за подови настилки

Основни задължения:
- Посреща и обслужва клиенти в търговския обект
- Консултира клиентите за качествата на предлаганите продукти, както в магазин, така и по телефон

Ако сте амбициозна личност, готова да работи с желание, имате опит в продажбите или обслужване ние ще ви предложим:

- Мотивиращо възнаграждение
- Отлични условия на работа
- Работа в утвърдена и сигурна компания

Изисквания:

1. Завършено средно ИЛИ висше образование
2. Много добра компютърна грамотност
3. Умение за работа и отлична комуникация с клиенти

Необходими документи:

• Актуална автобиография с приложена снимка

Изпращайте CV задължително със снимка чрез бутона "Кандидатстване" или се обадете на телефон: 0888 75 75 54
Гарантирана конфиденциалност на всички кандидатури по смисъла на ЗЗЛД

HRW 2019