СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД
Fashion Brand Manager – Luxury Clothing & Accessories (premium brands)
София

София длъжност на пълно работно време

Нашият клиент е компания с над 15 години успешно развитие на българския пазар. Компанията притежава популярна верига магазини за представяне на премиум брандове дамски и мъжки облекла и аксесоари към тях. Във връзка с развитието на веригата магазини и разрастването на предлаганото портфолио от марки, компанията търси опитен професионалист за позицията Бранд мениджър - луксозни дрехи и аксесоари.

Отговорности

Мониторинг и анализ на пазарните тенденции, нуждите на потребителите и ефективността на конкурентите за различните марки
Изработва съгласувано с мениджмънта и прилага цялостна годишна търговска и маркетингова стратегия за развитие и разширение на бизнеса по региони, брандове и категории продукти.
Предлага и ръководи развитието на инициативите за разширяване на портфолиото на марките и новите продукти
Изготвя планове за продажби и маркетингови активности
Планира и организира рекламните дейности
Координира продажбите за идентифициране на потенциала на марките и прилага коригиращи мерки, когато е необходимо
Развива имиджа на марките

Изисквания и необходими умения

Университетска степен по маркетинг, икономика или друго подходящо образование
Опит над 3г. в областта на продажбите и маркетинга в сектора на модата е предимство
Много добра комуникативност и инициативност
Отлично владеене на английски език
Добра компютърна грамотност
Точност в обработката и анализа на данните

Ние Ви предлагаме

• Възможност за професионална изява в стабилна и развиваща се компания с утвърдено име в пазарния сегмент.
• Възможност за дългосрочно развитие, обучение и кариера
• Много добра основна заплата и атрактивна бонусна система
• Интересна и предизвикателна работа в млад екип

"Синектика Интер Рекрутмънт"ООД - лиценз 2221
HRW 2019