Графичен дизайнер - конструктор
Пловдив
От 1000 до 1500 лв.

Пловдив длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

"Барос Вижън” ЕООД е утвърден лидер и иновативен производител на стъклени парапети разработени изцяло от компанията. Разполагаме с машинен парк от високопроизводителни ЦПУ машини и търсим за своя екип мотивиран професионалист за длъжността: ПРОЕКТАНТ-ДИЗАЙНЕР /Дизайнер-конструктор.

Отговорности

- изготвяне на чертежи за производство, контрол на конструктивните решения;
- изготвяне на проекти за обемно пространствени изделия, промишлен дизайн, изготвяне на каталог;
- обработка на изображения;
- комуникация с подизпълнители и клиенти;
- консултира клиентите и предлага решения относно техническите задания.

Изисквания и необходими умения

- завършено образование по специалността – Индустриален дизайн, Промишлен дизайн, Машинен Инженер и т.н.
- трудов стаж на подобна позиция е предимство;
- много добри умения за визуализиране и представяне на проектите, работа с графични продукти - Corel Draw; AutoCad;Solid Edge
- Добра работа в екип, мотивация, креативност.
- Владеене на Английски/Френски или други езици биха се считали за предимство
- Умения за работа с Adobe Illustrator / Photoshop /SolidWorks също биха се смятали за предимство

Ние Ви предлагаме

- коректни трудови взаимоотношения и постоянна ангажираност
- развитие с много добро възнаграждение + атрактивни бонуси за добре свършена работа
- фирмени и частни обучения и семинари
- отлична възможност за кариерно развитие във фирмата
- интересна и динамична работа в амбициозен млад екип
- работа с клиенти - лидери на Европейския пазар
HRW 2019