Балканинвест. ЕУ ЕООД
Персонал за летище във Франкфурт - наземно обслужване
Франкфурт, Германия

Франкфурт, Германия длъжност на пълно работно време

Балканинвест.ЕУ ЕООД предоставя консултантски услуги в сферата на човешките ресурси за компании от България и чужбина от 2009г. Агенцията е специализирана в подбор на таланти в сферата на маркетинга, клиентското обслужване на чужди езици и компютърните технологии.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. „Балканинвест.ЕУ“ ЕООД е лицензирана фирма за извършване на подбор и посредническа дейност, с лицензни номера 1757и 1758, издадени от Министерство на труда и социалната политика.

За наш клиент, Fraport AG, търсим персонал за наземно обслужване към летището във Франкфурт, Германия. Балканинвест.ЕУ ЕООД е ексклузивен партньор на Fraport AG за България.

Организираме интервюта между кандидатите и представители на работодателя в края на месец юни.

Отговорности

Вашите отговорности:

Ръчно товарене и разтоварване на багаж и товари в/от багажното отделение на самолета

Закрепване и обезопасяване на багаж и товари

Работа с опасни товари (преминава се обучение)

Разтоварване на багаж и товари от системата за обработване на багаж

Сортиране, кодиране и изпращане на багаж

Товарене и разтоварване на колички за багаж и контейнери

Транспорт на багаж, товари и опасни товари от и до самолетите до различните зали за получаване на багаж

Превоз на блокиран и специален багаж, поща

Работа със специални устройства

Изисквания и необходими умения

Вашият профил

Физическа устойчивост

Добро здравословно състояние

Добри познания по немски език (устно и писмено ниво B1/B2)

Работа на смени

Чисто съдебно досие

Свидетелство за управление на МПС, категория Б

Ние Ви предлагаме

Нашето предложение

Тарифно заплащане и немски трудов договор директно с Fraport AG

Атрактивна стартова позиция в голяма компания с много възможности за развитие и кариерно израстване

Осигурена квартира през първите 8 месеца и помощ при търсене на жилище след това

Увеличение на заплатата с 10% след първата година

Безплатен служебен билет за обществен транспорт

Безплатен паркинг на летището

Ползване на отстъпки при зареждане на гориво в бензиностанциите на предприятието

Ползване на отстъпки при пазаруване на летището

Хранене в столовете на Fraport на достъпни цени

Безплатно работно облекло

Опция за двойки

При необходимост безплатни курсове по немски език

Ако предложението ни представляват интерес за Вас, моля изпратете автобиография и актуална снимка.
HRW 2019