Специалист обслужване на клиенти в Банкова институция
София
стаж на пълно работно време
От 1000 до 1500 лв.

София стаж на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

За нас

Търсите своя старт в кариерата? Нямате опит?
На правилното място сте! Ще Ви обучим!

За наш клиент, който е една от най – големите и иновативни банки в страната, търсим мотивирани хора, които могат да бъдат и без предишен опит в сферата, за да заемат позицията Служител продажби и обслужване на клиенти.

Отговорности

• Да комуникирате с клиентите и да оказвате съдействие в избора им;
• Да осъществявате пълно обслужване на клиентите в клона и да извършвате безкасови банкови операции;
• Активно да предлагате цялата гама продукти и услуги на банкатa.

Изисквания и необходими умения

• Да сте мотивиран и комуникативен човек;
• Да желаете да се развивате и да се учите;
• Да имате средно или висше икономическо образование;
• Предишнен опит като брокер или затрахователен агент ще се счита за предимство.

Ние Ви предлагаме

• Реална възможност за развитие и старт на Вашата кариера;
• Много подробно и полезно обучение, от което ще добиете увереност;
• Добро възнаграждение + бонуси;
• Удобна локация, съобразена с мястото на което живеете;
• Стандартно работно време;
• Възможност да работите с квалифициран екип.

Ако тази обява представлява интерес за Вас, може да кандидатствате, като изпратите актуална автобиография.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017.