ПАРК ХОТЕЛ ПЛОВДИВ
Рецепционист хотел
Пловдив
От 500 до 1000 лв.

Пловдив длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Парк Хотел Пловдив е един от водещите хотели в град Пловдив, развиващ успешно дейността си от 2011-та година. Разположен е сред естествената зеленина на градски парк „Лаута”. Хотелът разполага с 54 хотелски стаи и апартаменти, ресторант с лятна градина, Relax Club, конферентен център, денонощен лоби бар.
Парк Хотел Пловдив търси да назначи високомотивирана и отговорна личност на длъжност РЕЦЕПЦИОНИСТ ХОТЕЛ.

Отговорности

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

- посреща, изпраща гости на хотела
- води сметки за основни и допълнителни услуги на гостите, приема плащания
- осигурява бързо, учтиво и ефективно обслужване
- следи за осигуряването на максимална задоволеност на гостите на хотела по време на техния престой
- съдейства на гостите при възникнали проблеми
- познава и прилага определените от Компанията стандарти за обслужване
- приема и нанася в хотелски софтуер резервации – лице в лице, по имейл, факс, телефон
- отлично познава и информира гости и посетители за услугите, предлагани в хотела
- взаимодейства с всички отдели в хотела

Изисквания и необходими умения

ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:

- отлични комуникативни умения;
- много добро владеене на говорим и писмен английски език;
- опит в сферата на туризма;
- отговорност, лоялност;
- точност, бързина, внимание към детайла;
- умение за разрешаване на проблеми;
- умения за работа в екип и за самостоятелност в работата.

Ние Ви предлагаме

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

- въвеждащо фирмено обучение;
- отлична работна среда и условия на работа;
- мотивиращо месечно възнаграждение;
- работа на смени;
- възможности за професионална развитие;
- трудов договор;
- дългосрочност на трудовите взаимоотношения.
HRW 2019