Джи Пи Груп АД
над 300 служителя Кандидатстване
Оперативен счетоводител
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Джи Пи Груп АД e една от водещите строителни компании в България с обществено значими проекти в областта на инфраструктурното, жилищното и промишлено строителство.

С цел разширяване на нашия екип в отдел „Счетоводство“, обявяваме свободна работна позиция за:

Компанията предлага дългосрочен ангажимент и коректни взаимоотношения!
При проявен интерес, моля изпратете подробна трудова автобиография и актуална снимка. Ще се свържем с всички одобрени кандидати.
Всички данни предоставени от вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Отговорности

Задължения:

- Текуща обработка на първични и вторични финансово- счетоводни документи;
- Основна работа с разчетни сметки - доставчици, клиенти, банки, разчети и т. н.;
- Проследяване на законоустановените срокове за заплащане на данъци и такси;
- Координация на документи с банковите институции ;

Изисквания и необходими умения

Изисквания към кандидатите:

- Висше образование, специалност “Счетоводство и контрол“ или друга, релевантна на обявената позиция специалност;
- Практически опит на позицията- мин.3 години;
- Опит в оперативното осчетоводяване на счетоводни документи;
- Много добри компютърни умения; опит в работата със счетоводен софтуер;
- Организирана личност с умения за приоритизиране на задачите;
- Опит в счетоводна къща или предприятие с над 400 служители ще се счита за предимство.

Ние Ви предлагаме

Ние Ви предлагаме:

- Трудов договор с 6- мес. изпитателен срок;
- Много добро заплащане и пълни осигуровки;
- Отлични условия на работа в голям и задружен екип;
- Регулярни обучения, свързани с актуалните промени в счетоводството;
- Допълнителни придобивки.
HRW 2019