Ттанжор
Обзор

Ттанжор

Обзор длъжност на пълно работно време

Хотелски комплекс в гр. Обзор търси да назначи високо мотивирани и отдадени на работата си професионалисти, които да се присъединят към нашия екип на следната позиция:

ТРАНЖОР

ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ: 0888 859 034

Отговорности

• Транжиране и порциране на месо, риба и птици;
• Следи за подходящото съхранение на пресните и замразени продукти;
• Отчита времето за размразяване и за транжиране;
• Сътрудничи с всички звена в кухненския блок.

Изисквания и необходими умения

• Кулинарна квалификация;
• Познаване характеристиките и анатомическата структура на различните видове меса и трупове от животински произход;
• Да знае сроковете и условията на съхранение на суровините и полуфабрикатите от животински произход
• Енергичност, сръчност и желание за работа в екип.

Ние Ви предлагаме

• Трудов договор;
• Атрактивно възнаграждение;
• Точна дата на заплащане /СО, ЗО и т.н. се подразбират и са за сметка на работодателя/;
• Работа в млад и енергичен екип;
• Обогатяване на опита в сферата на туризма.
HRW 2019