acrobat Personaldienstleistungen GmbH
50 - 300 служителя Кандидатстване
Електротехник с немски език
други в чужбина
От 3000 до 4000 лв.

други в чужбина длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Acrobat GmbH е немски работодател, който в продължение на повече от 20 години успешно обединява хора и компании.

Отговорности

Прокарване на кабелни трасета
Изграждане и поддържане на електроинсталации

Изисквания и необходими умения

Подходящо образование или квалификация
Опит в областта е предимство
Мотивация, отговорност, способност за самостоятелна работа
Добри познания по немски език – писмено и говоримо (А2/B1)
Шофьорска книжка е предимство

Автобиография на немски или български език

Ние Ви предлагаме

Acrobat GmbH предлага немски трудов договор изцяло съобразен с немското законодателство, със съответните осигуровки. Съдействие за намиране на квартира. Подкрепа при регистрация в институции, подаването на декларации, документи за детски пари и др. Лице за контакт на български език.

- дългосрочна позиция и добро заплащане

- приятелски екип и лична подкрепа от acrobat и нашите клиенти

- празнични и коледни бонуси след изпитателния срок