acrobat Personaldienstleistungen GmbH
50 - 300 служителя Кандидатстване
Работник в производството
други в чужбина, Германия
От 2000 до 3000 лв.

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Acrobat GmbH е немски работодател в района на Баден-Вюртемберг, който успешно обединява служители и компании в продължение на 20 години.

Отговорности

Боравене с производствени машини
Спазване на указания и следене за качеството на готовата продукция
Дейности по монтаж и опаковане

Изисквания и необходими умения

- Опит в производството
- Сръчност
- Мотивиция и отговорност
- Готовност за работа на смени
- Немски език на комуникативно ниво (А2/B1)
- Шофьорска книжка е предимство

- Автобиография на немски или български език

Ние Ви предлагаме

Вашите перспективи:
- позицията е планирана в дългосрочен план
- с нашия клиент имате възможност да приложите вашия опит и умения и да разширите знанията си
- приятелски екип и лична подкрепа от acrobat и нашите клиенти

Acrobat GmbH предлага немски трудов договор изцяло съобразен с немското законодателство, със съответните осигуровки. Осигуряваме помощ при търсенето на квартира, като предлагаме настаняване в наети от нас жилища до намиране на собствено. Подкрепа при регистрация в институции, подаването на документи за детски пари и др. Лице за контакт на български език.
HRW 2019