ЕВРОРА КОНСУЛТ ЕООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване
Управител на магазин за мъжко облекло
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Агенция “ЕВРОРА КОНСУЛТ“ ЕООД е една от новооткритите агенции за подбор на персонал, имаща за цел да подобри връзката между кандидат и работодател. Нашата роля се изразява не само в това да намерим подходящата работна позиция за Вас, но и да Ви консултираме и съдействаме по време на Вашият престой с екип от различни за целите специалисти в областта.
„ЕВРОРА КОНСУЛТ“ ЕООД е регистрирана българска агенция за посреднически услуги в областта на човешките ресурси, като работим съвместно с „Агенция по заетостта“
Удостоверение за регистрация №: 2392 / 31.10.2017 г. за извършване на посредническа дейност за работа в чужбина, и удостоверение за регистрация №: 2391 / 31.10.2017 г. за извършване на посредническа дейност в България.

Отговорности

• Организира работния процес и разпределя задачите между екипа
• Мотивира и ръководи екипа
• Активно участие в търговския процес
• Прилага стандартите на фирмата за визията на изложените артикули
• Изготвя графици за работа на екипа в поверения му обект

Изисквания и необходими умения

• Опит на ръководна или сходна позиция поне 2 години.
• Много добри познания в областта на мъжкото облекло
• Общителен и любезен към клиентите
• Владеене на английски език, а италианския ще се счита за предимство.

Ние Ви предлагаме

• Шестдневна работна седмица по график.
• Работно място - обект в Ринг Мол София.
• Постоянен трудов договор.
• Фирмено обучение.
• Работа в бързоразвиваща се италианска модна компания с представителство в България.
• Възможност за реализация и възможност за кариерно израстване.
• Позитивна работна атмосфера в млад колектив.
• Стартово месечно възнаграждение: 1700 лв. + бонус при постигнати резултати.
HRW 2019