Рум сервиз сервитьор (нощни смени)
София
От 500 до 1000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

В хотелите Holiday Inn® ние търсим служители, които са истински, приятелски настроени, внимателни и пълни с идеи. Хора, които ще ги е грижа за гостите ни и ще търсят начини да надминат очакванията им.

Holiday Inn София е франчайз хотел на Intercontinental Hotels Group. Хотелът е собственост и се управлява от „Меридиан Хотелс България” ЕООД. Намира се в непосредствена близост до Бизнес Парк София - Младост 4 и МЕТРОСТАНЦИЯ "Бизнес Парк София".

Отговорности

В момента търсим за екипа си Рум сервиз сервитьор (нощни смени).

Отговорности:
- Носи поръчки на гостите и подрежда масите в стаите по стандартите на ресторанта в хотела.
- Грижи се за прибирането на използваните прибори.
- Запознат е с всички менюта в ресторанта.
- Отговаря работата от нощна смяна да е приключена до края на работното време.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:

- Добри познания по английски език.
- Любезност и учтивост
- Работа в екип

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:

- Конкурентно възнаграждение
- Допълнителни придобивки - осигурена храна, транспорт и униформа
- Възможност да бъдете част от екип, който ще ви кара да се чувствате мотивиран/а.

Работата е подходяща и за студенти.

Очакваме Вашата автобиография и актуална снимка.

Уведомяваме Ви, че ще се свързваме само с одобрени по документи кандидати. Предварително Ви благодарим за разбирането и проявения интерес!

Запазваме си правото да удължим или съкратим периода на набиране на кандидатури, поради което Ви приканваме, в случай на интерес, да кандидатствате веднага.

Holiday Inn София търси истински хора, които спазват обещанията си! Присъединете се към нас и бъдете себе си!